Jednoduchá montáž

Inteligentní technologie a promyšlené detaily, které usnadňují instalaci
Dokonce již při vývoji nových strojů Novelan se myslí na to, jak usnadnit instalatérům jejich práci. Cílem tohoto vývoje je rychlá, bezchybná instalace a snadný a spolehlivý provoz. Těchto parametrů je dosaženo především kompaktní konstrukcí, flexibilním připojovacím konceptem, vyměnitelným modulem chlazení a inteligentním regulátorem, který umožňuje jednoduché uvedení do provozu.

Kompaktní konstrukce - jednoduše připojit a hotovo
U výrobků z kompaktní řady jsou například vestavěny taktovací zásobník, oběhové čerpadlo pro topný okruh a přípravu teplé vody včetně přepínacího ventilu. Ve všech tepelných centrálách země/voda je například již vestavěný zásobník na teplou vodu.

Regulátor Novelan WPR-C
Díky inteligentní regulaci WPR-C je uvedení tepelného čerpadla do provozu tak jednoduché jako nikdy předtím. Díky vestavěnému průvodci se tak stává po stisknutí tlačítka. Odvzdušňovací program mimoto zajišťuje bezproblémový náběh topného systému. A navíc k tomu natápěcí  program podlahové mazaniny zabraňuje jejímu praskání při rychlém vysušení.

Inteligentní připojovací koncept
Díky inteligentnímu připojovacímu konceptu tepelných centrál země/voda je možné připojit zemní kolektor libovolně zprava nebo zleva. Připojení topení, ohřevu teplé vody a elektrického napájení je přivedeno vrchem. Tak je možné každé tepelné čerpadlo z této řady instalovat do rohu nebo výklenku, instalatérovi zůstává vždy možnost variantního rozhodnutí na místě instalace.

Vyjimatelný chladící modul usnadňuje transport
U tepelných centrál země/voda řady WS (země/voda) je chladící okruh umístěn ve vyjímatelném modulovém boxu, a tím se dá transportovat nezávisle na těle tepelného čerpadla. Po umístění tepelného čerpadla na finální místo instalace, lze provést jeho zasunutí jednoduchým způsobem. Termín koncept nabízí 2 důležité výhody: tepelné čerpadlo je pro transport podstatně lehčí a to umožnuje jednodušší manipulaci. A také je možné tepelné čerpadlo naklonit, aniž by došlo k jeho poškození.