Vzduch / Voda Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch/voda využívají energie, která je obsažena v okolním vzduchu. K tomu se vzduch nasává ventilátorem, vede přes výparník tepelného čerpadla a ochlazuje. Energie je předávána chladivu, které ji převede na vysokou teplotní úroveň a předá na okruh topné vody.

 


Vnitřní instalace

LIC 6E - LIC 12E

Pro vytápění a přípravu TUV. Kompaktní provedení tepelných čerpadel vzduch/voda je výrobkem pro rychlou a jednoduchou instalaci s tepelným výkonem od 6 do 12 kW. Náklady spojené s návrhem a instalací jsou u těchto výrobků sníženy na minimum.
[více]


LI 14 - LI 31

Tepelná čerpadla vzduch/voda pro vnitřní instalaci jsou určena k vytápění a přípravě teplé vody. Jsou vhodná pro novostavby i rekonstrukce a vzhledem k velice nízkým nárokům na instalační plochu je lze umístit i do opravdu malých prostor. K dispozici s výkony od 13,8 do 31 kW.
[více]Venkovní instalace

Novelan LAD - duální tepelné čerpadlo

LAD 5 – LAD 9 (duální tepelná čerpadla)

Duální tepelná čerpadla LAD jsou k dispozici s výkony 5,6 kW, 7,7 kW a 9 kW. Rychlá a snadná instalace a extrémně nízká hlučnost jsou ideální pro novostavby i rekonstrukce. Vhodné pro vytápění a přípravu TUV.
[více]


L 8Split - L 16Split

Vytápění, chlazení a ohřev teplé vody v jednom zařízení. Splitové tepelné čerpadlo se skládá z vnitřní a venkovní jednotky. Toto tepelné čerpadlo je dodáváno ve výkonech 8, 12 a 16kW.
[více]


LA Hydraulická věž

Hydraulická věž je ideálním instalačním doplněním pro venkovní instalace tepelných čerpadel vzduch/voda. Výrobek v sobě sdružuje důležité instalační komponenty a zjednodušuje tak instalaci.
[více]


LA 10.1

Tepelné čerpadlo vzduch/voda s tepelným výkonem 9,5 kW pro venkovní instalaci je ideální pro objekty bez sklepů nebo technických místností nebo tam, kde jsou tyto prostory využity pro jiné účely.
[více]


LA 12.1

Tepelné čerpadlo vzduch/voda s tepelným výkonem 12 kW pro venkovní instalaci je ideální pro objekty bez sklepů nebo technických místností nebo tam, kde jsou tyto prostory využity pro jiné účely.
[více]


LA 14, LA 18

Tepelné čerpadlo vzduch/voda s tepelným výkonem 14 a 18 kW pro venkovní instalaci je ideální pro objekty bez sklepů nebo technických místností nebo tam, kde jsou tyto prostory využity pro jiné účely.
[více]


LA 25.1

Tepelné čerpadlo vzduch/voda s tepelným výkonem 25 kW pro venkovní instalaci je ideální pro objekty bez sklepů nebo technických místností nebo tam, kde jsou tyto prostory využity pro jiné účely.
[více]


LA 31

Tepelné čerpadlo vzduch/voda s tepelným výkonem 31 kW pro venkovní instalaci je ideální pro objekty bez sklepů nebo technických místností nebo tam, kde jsou tyto prostory využity pro jiné účely.
[více]